Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Завершено розслідування стосовно злочинної групи, яка організувала багатомільйонний незаконний гральний бізнес

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування стосовно 34 осіб, у тому числі адвоката та двох правоохоронців, які організували мережу незаконного грального бізнесу на території України.

Розслідуванням встановлено, що на території країни працювало близько 400 незаконних гральних закладів. Підпільні заклади працювали у різних районах міст із забезпеченням суворої конспірації.

Клієнтів «підсаджували» на азартні ігри, щоб вони ставали постійними відвідувачами та заохочували приводити нових.

Власники бізнесу систематично платили працівникам правоохоронних органів для безперешкодної незаконної діяльності.

Місячний обіг гральних закладів лише у Києві та Одесі становив у середньому 300 млн грн.

Правоохоронцями проведено понад 200 обшуків за місцями проживання фігурантів, офісах, які забезпечували діяльність незаконних гральних закладів та у приміщеннях, де надавалися послуги з азартних ігор. Вилучено понад 530 одиниць комп’ютерної техніки, чорнову бухгалтерію, записи, речі й предмети, які вказують на діяльність гральних закладів. У гральних закладах, а також за місцями проживання організаторів вилучено майже 8 млн грн готівкою у різній валюті.

32 учасникам злочинної групи інкриміновано створення злочинної організації та участь у ній, незаконну діяльність з організації або проведення азартних ігор, а також надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1, ч. 2 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 203-2, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 369 КК України).

Двом правоохоронцям інкриміновано бездіяльність працівника правоохоронного органу щодо незаконної діяльності з організації або проведення азартних ігор, одержання неправомірної вигоди та участь у злочинній організації (ч. 1 ст. 365-3, ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 255 КК України).

Наразі підозрювані та їх захисники знайомляться з матеріалами кримінального провадження.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ДБР.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.