Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Заперечував збройну агресію рф та звинувачував у війні «сатанинську мафію» – «ТіkТоk» блогеру повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури мешканцю Києва повідомлено про підозру у запереченні збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 436-2 КК України).

За даними слідства, після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну підозрюваний створив відеозапис із запереченням збройної агресії рф проти України, який у подальшому був розміщений у «ТіkТоk».

У своїх відеоматеріалах підозрюваний намагався зняти з рф відповідальність за повномасштабну війну в Україні та звинувачував у всьому «сатанинську мафію». При цьому, блогер закликав усіх глядачів контенту об’єднуватися та чинити активний супротив українським правоохоронцям.

Висновками судової лінгвістичної експертизи підтверджено, що висловлювання в опублікованих матеріалах мають пропагандистський характер та спрямовані на заперечення збройної агресії рф проти України.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює СУ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.