Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Впроваджує стандарти проведення судово-медичних експертиз держави-агресора на Херсонщині – лікар підозрюється у держзраді

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру лікарю-судмедексперту Каховського відділення комунальної установи «Бюро судово-медичної експертизи» Херсонської обласної ради у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, у червні 2022 року підозрюваний добровільно почав співпрацювати з окупантами та обійняв псевдопосаду так званого «исполняющего обязанности начальника государственного бюджетного учреждения здравоохранения Херсонской области «Бюро судебно-медицинской экспертизы».

Зайнявши псевдопосаду, підозрюваний здійснив перереєстрацію комунальної установи «Бюро судово-медичної експертизи» ХОР в органах юстиції Російської Федерації та впроваджує стандарти проведення судово-медичних експертиз держави-агресора на тимчасово окупованій території Херсонщини.

Досудове розслідування здійснюється слідчими УСБ України в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.