Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Віддавав накази на незаконне утримання та катування людей під час окупації Снігурівки на Миколаївщині - ідентифіковано військовослужбовця нацгвардії рф

За процесуального керівництва прокурорів Миколаївської обласної прокуратури ідентифіковано та заочно повідомлено про підозру командиру групи 23 загону спецпризначення «оберег» (вч 6830, м. Челябінськ) Уральського округу військ національної гвардії рф за фактами порушення законів і звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, капітан зс рф з позивним «Сибирь», перебуваючи в тимчасово зайнятому місті Снігурівка Баштанського району Миколаївської області, віддав злочинні накази підлеглим військовослужбовцям рф. Вони стосувалися незаконного утримання та катування чотирьох місцевих мешканців, серед яких молода жінка.  

Ув’язнених по одному заводили до різних кімнат будинку та приміщення гаража. Там знущались, били, катували та імітували постріли біля голови. Також погрожували вбивством і застосовували психологічний тиск з метою отримання інформації про місця розташування військовослужбовців Збройних Сил України, територіальної оборони, намагалися схилити їх до співпраці.  

Спеціальне досудове розслідування здійснює СУ ГУ НП в Миколаївській області.