Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Судитимуть заступника голови Федерації профспілок, який організував відчуження Київської курортної бальнеолікарні вартістю 138 млн грн

Прокурори Офісу Генпрокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно заступника голови Федерації профспілок України, який також обіймає посаду голови наглядової ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниця».

Йому інкриміновано розтрату державного майна в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України).

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений організував відчуження об’єкту нерухомого майна – Київської курортної бальнеолікарні площею понад 11,6 тис м кв. Згідно висновку судової оціночно-будівельної експертизи загальна вартість відчуженого державного майна становить понад 138 млн грн.

Також триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконного привласнення та відчуження курортно-оздоровчих, спортивних та інших державних комплексів посадовими особами Федерації професійних спілок України, ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», ПрАТ «Укрпрофтур» та інших підконтрольних їм юридичних осіб.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими Головного слідчого управління ДБР за оперативного супроводу співробітників СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.