Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Прокурору Фастівської окружної прокуратури повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора прокурору Фастівської окружної прокуратури Київської області повідомлено про підозру за фактом прохання та одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3, 4 ст. 368 КК України).

Підозрюваному вручено клопотання про обрання запобіжного заходу. Сторона обвинувачення проситиме тримання під вартою з можливістю внесення застави 2 млн грн.

За даними слідства, він вимагав та отримав двома траншами від представника суб’єкта господарської діяльності неправомірну вигоду 30 000 дол США за закриття кримінального провадження.

3 жовтня 2023 року його було затримано під час одержання 15 000 дол США. Першу частину неправомірної вигоди йому було передано на попередній зустрічі.

Окрім того, працівник прокуратури, висунув вимогу передати йому ще 15 000 дол США за закриття іншого кримінального провадження.

Правоохоронці провели невідкладні обшуки за місцем проживання та роботи затриманого.

Заходи з викриття проходили за сприяння Київської обласної прокуратури спільно зі співробітниками ДБР за оперативного супроводу СБУ.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.