Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Прокуратура оскаржуватиме вирок суду у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд 25 травня 2023 року ухвалив вирок у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова у Переяславі.

Одного експоліцейського засуджено за вбивство з необережності та незаконне зберігання боєприпасів до 4 років ув’язнення. Також суд зобов'язав його виплатити 1 млн грн потерпілим. Іншого експравоохоронця за зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів засуджено до 4 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки, ще двох фігурантів – виправдано.

Наразі вирок, згідно з вимогами кримінального процесуального кодексу, не набрав законної сили.

Ювенальні прокурори Київської обласної прокуратури оскаржуватимуть його у встановленому законом порядку.

Нагадаємо, розслідуванням встановлено, що у травні 2019 року в місті Переяслав чоловіки перебували на ганку домоволодіння одного з підозрюваних. Звідти вони неодноразово здійснювали постріли по заздалегідь розставленим ними мішеням. Вони нехтували тим, що місце ураження кулями є громадським місцем, де могли перебувати інші особи.

Одна з куль, випущених по умовній мішені, влучила в голову 5-річного хлопчика, який в той час гуляв на вулиці з однолітками. Від отриманого поранення дитина померла в лікарні.

Органи прокуратури вживатимуть всіх заходів для забезпечення справедливого і невідворотного покарання винних у вчиненні злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало ДБР.