Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Припинено діяльність злочинної організації у Дніпрі, яка налагодила наркобізнес з щомісячним обігом 5 млн грн

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру організатору та п’ятьом учасникам злочинної організації за фактом незаконного виготовлення, придбання, зберігання, перевезення та збуту психотропної речовини (ч.ч. 1,2,3 ст. 255, ч.ч. 2, 3, 5 ст. 27 ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 307 КК України).

За даними слідства, мешканець Дніпра створив злочинну організацію, яка займалась виготовленням та збутом метамфетаміну. До «бізнесу» він залучив ще п’ятьох знайомих, кожен з яких виконував функції за заздалегідь узгодженим планом. Виготовляли психотроп у спеціальній нарколабораторії, інгредієнти завозили з-за кордону, замовлення приймали через месенджер та збували дрібними та оптовими партіями по всій території області. Щомісячно обіг з реалізації складав близько 5 млн грн.

Під час обшуків за місцем проживання підозрюваних вилучено психотропну речовину, спеціальне обладнання, мобільні телефони, банківські карти, 4 транспортні засоби, які вони використовували для протиправної діяльності, та грошові кошти у сумі майже 20 тис доларів США.

Операцію з викриття проводили прокурори спільно з територіальним управлінням ДБР у Полтаві, співробітниками СБУ у Дніпропетровській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.