Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Повідомлено про підозру заступнику командуючого повітряно-десантних військ зс рф, який віддав наказ на захоплення аеродрому «Київ-Антонов-2»

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора заступнику командуючого повітряно-десантних військ зс рф повідомлено про підозру у вчиненні умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України, які призвели до загибелі людей, а також у веденні агресивної війни (ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 КК України).

За даними слідства, військовослужбовець зс рф організував підготовку та віддав накази і розпорядження на здійснення підрозділами повітряно-десантних військ зс рф, із застосуванням підрозділів армійської авіації зс рф, ураження та захоплення наземних цілей та інших об’єктів на території України. Серед них інфраструктура аеродрому «Київ-Антонов-2» АТП ДП «Антонов».

Таким чином він забезпечив широкомасштабне вторгнення підрозділів зс рф на територію України з метою її окупації.

Ці дії підозрюваного призвели до загибелі людей, у тому числі дітей, отримання ними тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості. А також заподіяння матеріальних збитків у вигляді знищення будівель, майна та інфраструктури.