Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Олексій Хоменко у Вашингтоні провів низку зустрічей у Міністерстві юстиції США

Під час візиту Міжвідомчої робочої групи до Вашингтону перший заступник Генерального прокурора Олексій Хоменко провів низку зустрічей у Міністерстві юстиції США.

Делегація представників Офісу Генерального прокурора, Служби безпеки України та військових експертів зустрілася із заступником Генерального прокурора США Брюсом Сворцом.

Олексій Хоменко висловив слова вдячності заступнику Сворцу та команді Міністерства за всебічну підтримку.

Обговорили координацію спільних зусиль щодо розробки та впровадження стратегії розслідування злочину агресії та воєнних злочинів рф, що включає взаємодію з Міжнародним центром з переслідування за злочин агресії проти України (ICPA), до якого відряджено Спеціального прокурора США щодо злочину агресії Джессіку Кім, яка також взяла участь у зустрічі.

Під час зустрічі з директорами оперативної групи з виявлення та арешту російських активів Task Force KleptoCapture Майклом Ку і Девідом Лімом обговорили зусилля із запобігання та припинення обходу санкцій, переслідування підсанкційних товарів. До зустрічі також приєднався Нейт Свінтон, директор Оперативної групи з питань підривних технологій (Disruptive Technology Strike Force), який розповів про зусилля його команди з перешкоджання іноземним супротивникам отримати важливі передові технології.

В ході зустрічі з групою Міністерства юстиції США з питань притягнення до відповідальності за воєнні злочини на чолі з Крістіан Левек обговорили напрацювання групи після нещодавнього візиту в Україну та подальші кроки у співпраці.