Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Майже 800 тис грн шкоди на закупівлі будматеріалів для ліквідації наслідків ворожих обстрілів Запоріжжя – підозрюється директор комунального підприємства

За процесуального керівництва Дніпровської оружної прокуратури м. Запоріжжя директору комунального підприємства повідомлено про підозру у розтраті чужого майна в особливо великому розмірі (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, за рішенням органу місцевого самоврядування одному з комунальних підприємств було доручено створення запасу будівельних та інших матеріалів для ліквідації наслідків можливих руйнувань через ведення воєнних дій, а також для забезпечення життєдіяльності Запоріжжя. На їх закупівлю з місцевого бюджету було виділено понад 6 млн грн. 

З цією метою у серпні 2022 року директор підприємства на договірних підставах здійснив закупівлю матеріалів за завищеною ціною. Це призвело до безпідставного перерахування товариству майже 800 тис грн бюджетних коштів та спричинило територіальній громаді шкоду.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Запорізького РУП Головного управління Нацполіції в Запорізькій області. 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.