Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Генеральний прокурор Андрій Костін та спецпредставниця США Пенні Пріцкер обговорили питання конфіскації російських активів

На полях міжнародного форуму з безпеки у Галіфаксі Генеральний прокурор Андрій Костін провів зустріч із Спеціальною представницею США з питань відновлення економіки України Пенні Пріцкер.

Під час зустрічі обговорили надважливе питання конфіскації суверенних активів рф та спрямування їх на допомогу Україні.

«Наш пріоритет – якнайшвидше розпочати їх конфіскацію. Люди не повинні чекати на справедливість десятиліттями», – зазначив Андрій Костін.

Генеральний прокурор також зауважив, що стратегічна підтримка Сполучених Штатів Америки є життєво важливою для України.

Він наголосив, що Україна рішуче налаштована продовжувати реформи та підтримувати повну прозорість у використанні допомоги, яка надається. Також досягнуто значного прогресу в боротьбі з корупцією та олігархічним впливом.

«Я твердо переконаний, що завдяки лідерству Сполучених Штатів та інших союзників України ми зупинимо росію і змусимо агресора заплатити за всі скоєні злочини»,
– наголосив Генпрокурор.

Делегація Офісу Генерального прокурора бере участь у щорічному Міжнародному безпековому форумі, який проходить в канадському Галіфаксі та є одним з найбільших подібних заходів в світі. У форумі традиційно беруть участь представники урядів та парламентів різних країн світу, а також провідні фахівці та експерти у сфері міжнародних відносин, безпеки та оборони.