Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Екскерівнику української нафтопереробної компанії повідомлено про нову підозру в ухиленні від сплати податків понад 687 млн грн

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора колишньому виконувачу обов’язків першого заступника голови правління нафтопереробної компанії (2019-2022 рр) повідомлено про нову підозру в умисному ухиленні від сплати податків (ч. 3 ст. 212 КК України).

За даними слідства, службові особи нафтопереробної компанії, яка є однією з найбільших виробників нафтопродуктів в Україні, не задекларували податкові зобов’язання зі сплати акцизного податку за лютий 2022 року в сумі понад 687 млн грн. В подальшому вони умисно не сплатили кошти на виконання зазначеного зобов’язання при наявній можливості.

Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід - тримання під вартою. Тривають заходи щодо встановлення інших службових осіб підприємства, які причетні до вчинення кримінального правопорушення.

Раніше колишньому виконувачу обов’язків першого заступника голови правління та головному бухгалтеру нафтопереробної компанії повідомлено про підозру в умисному ухиленні від сплати акцизного податку на суму 605,9 млн грн (ч. 3 ст. 212 КК України).

Досудове розслідування здійснюється БЕБ України, за оперативного супроводу СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.