Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Двоє співробітників захоплених ворогом сільських адміністрацій підозрюються у співпраці з рф

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури двом мешканцям Волноваського району заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, проросійськи налаштований чоловік у вересні 2022 року погодився обійняти псевдопосаду голови «Єгорівської сільської адміністрації днр». З того часу він розпоряджається фінансами села і управляє комунальним майном. Також у фокусі його уваги - житлово-комунальна сфера й торгівля. 

Інша підозрювана «чиновниця» у жовтні того ж року обійняла посаду «заступниці голови Гранітненської сільської адміністрації днр». Жінка організовує наради у фейковому відомстві, складає перелік питань для сесій так званих депутатів. Крім того, до її обов’язків входить взаємодія з дільничними комісіями і нагляд за проведенням передвиборчих заходів на користь держави-агресора.

Обидва підозрювані використовують медіа і інтернет-ресурси для висвітлення діяльності захоплених росіянами установ.

Наразі громадян оголошено у розшук. Досудове розслідування - ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.