Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
До 5 років ув’язнення засуджено водійку, яка наїхала на дитину та залишила її у небезпеці

За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Чернівецької обласної прокуратури жительку Дністровського району визнано винною у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило тяжкі тілесні ушкодження малолітній дитині, а також у залишенні її в небезпеці (ч. 2 ст. 286, ч. 1 ст. 135 КК України).

Суд підтримав позицію прокурора та призначив жінці покарання – 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.

Прокурори у суді довели, що у жовтні 2024 року засуджена, керуючи автомобілем, здійснила наїзд на 7-річну дівчинку у місті Хотин Дністровського району. Водійка не вийшла до дитини, щоб перевірити її стан, не викликала швидку медичну допомогу, а залишила місце пригоди. Постраждалу з тяжкими травмами доправили до лікарні.

Щоб уникнути відповідальності, жінка намагалася приховати сліди злочину і втекла до Києва, де її згодом затримали правоохоронці.

Суд зобов’язав також зобовʼязав засуджену відшкодувати потерпілим моральну шкоду в сумі 700 тис грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління карного розшуку ГУНП у Чернівецькій області.