Делегація Офісу Генпрокурора взяла участь у координаційній нараді JIT
22.01.2025
Делегація Офісу Генпрокурора на чолі з в.о. Генерального прокурора Олексієм Хоменком взяла участь у координаційній нараді Спільної слідчої групи Євроюсту з розслідування злочинів, скоєних в Україні (JIT).
Учасники обговорили спільні пріоритети: скоєні державою-агресором злочини у місцях позбавлення волі та злочин геноциду, а також злочин агресії, розслідування та переслідування якого, зокрема, координуються ICPA.
У зустрічі взяли участь керівники прокуратур 6 країн-членів JIT та представники Міжнародного кримінального суду, Євроюсту і Європолу. Олексій Хоменко наголосив на значущості роботи JIT та важливості забезпечення відповідальності за міжнародні злочини, вчинені рф.
Офіс Генерального прокурора високо цінує зусилля Євроюсту та всіх учасників і партнерів JIT з відновлення справедливості та висловлює вдячність Офісу Генерального прокурора Литви за проведення цієї важливої зустрічі у Вільнюсі.
319