Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
Арештовано майно та корпоративні права «голови» Голопристанської окупаційної адміністрації на понад 11 млн грн

За клопотанням прокурора Скадовської окружної прокуратури Херсонської області накладено арешт на нерухоме майно, транспортні засоби та корпоративні права, які належать підозрюваному у пособництві країні-агресору (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 111-2 КК України). Загальна вартість арештованої власності – понад 11 мільйонів гривень.

За даними слідства, чоловік під час тимчасової окупації Скадовського району добровільно пішов на співпрацю з ворогом. Він став так званим «головою» Голопристанської окупаційної адміністрації.

Виконуючи свої «повноваження», у червні 2022 року фейковий очільник разом із своєю «заступницею» у супроводі військових рф прийшли додому до чинної заступниці міського голови. Він вимагав від неї ключі від машини, яка належить територіальній громаді, а також свідоцтво про державну реєстрацію.

Побоюючись за своє життя, а також життя своїх близьких, жінка виконала вимогу. Це авто він передав для користування представниками окупаційної влади.

Також відносно нього на розгляді суду перебуває обвинувальний акт за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.