Контраст contrast
Шрифт
Сховати налаштування hide
15 років за ґратами за посягання на територіальну цілісність України – в Івано-Франківську засудили депутата держдуми рф

За публічного обвинувачення Івано-Франківської обласної прокуратури депутата державної думи федеральних зборів рф визнано винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 3 ст. 110 КК України).

Вироком Івано-Франківського міського суду йому призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурор у суді довів, що депутат, за попередньою змовою групою осіб, вчинив умисні дії з метою зміни меж території та державного кордону України, які призвели до загибелі людей та інших тяжких наслідків.

22 лютого 2022 року він підтримав ратифікацію договорів про дружбу, співробітництво та взаємну допомогу між рф і так званими «днр» та «лнр».

Після ратифікації цих договорів російська федерація під приводом допомоги псевдореспублікам 24 лютого 2022 року здійснила повномасштабне вторгнення на територію України та розпочала бойові дії.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Управління СБУ в Івано-Франківській області.